top of page

KILKA SŁÓW O NAS

Zapraszamy na sesje fotograficzne zwierząt domowych.

Wykonujemy zdjęcia każdego gatunku, w warunkach domowych

i w plenerze. Profesjonalne fotografie portretowe mogą być wizytówką hodowli lub piękną pamiątką naszych ulubieńców.

 

Jesteśmy parą fotografów, współpracujemy ze sobą od 2013 roku, od 2017 roku w ramach Anifotografia.

 

ANNA

"Fotografią zajmuję się od wielu lat .

Moją prawdziwą pasją jest fotografia przyrody. Zaraziłam się nią podczas podróży do Indii i od tego czasu każdą wolną chwilę spędzam w miejscach, gdzie odnaleźć mogę obiekty do mojej fotografii – dzikie zwierzęta, a szczególnie ptaki.

 

Pomysł na fotografowanie zwierząt domowych zrodził się całkiem naturalnie po pojawieniu się w naszej rodzinie kota Floyda i psa Frana i rozprzestrzenił się na zwierzaki przyjaciół. W ten sposób powstawała moja galeria".

 

ADIT

"Pochodzę z Indii ale od kilku lat mieszkam w Polsce. Moją pasją oprócz fotografii zwierząt - tych dzikich i tych, które dzielą z nami życie, jest fotografia portretowa. Kiedy Anna, z którą spotkałem się na forum fotografii przyrodniczej zaproponowała mi współpracę w Polsce, bez wahania podjąłem wyzwanie".

 

 

Jeżeli podobają Wam się nasze zdjęcia i chcecie nam przedstawić swoich podopiecznych, chętnie umówimy się

na sesję z nimi. Naszym studiem może być Wasz dom czy ogród lub jakieś miejsce w plenerze, tam gdzie zwierzęta dobrze się czują, gdzie zachowywać się będą swobodnie.

Uwielbiamy fotografować zwierzęta w ruchu, dlatego pojawiamy się na wielu zawodach i treningach sportowych w kraju i za granicą, szczególnie na wyścigach i coursingach.

 

 

Spotkać nas można również na wystawach, na których realizujemy sesje podczas oceny na ringu lub poza ringiem, na terenie wystawy.

Do zobaczenia !

 

 

 

**************************
bottom of page