top of page

KILKA SŁÓW O NAS

Zapraszamy na sesje fotograficzne zwierząt domowych.

Wykonujemy zdjęcia każdego gatunku, w warunkach domowych

i w plenerze. Profesjonalne fotografie portretowe mogą być wizytówką hodowli lub piękną pamiątką naszych ulubieńców.

 

Jesteśmy parą fotografów, współpracujemy ze sobą od 2013 roku, od 2017 roku w ramach Anifotografia.

 

ANNA

"Fotografią zajmuję się od wielu lat .

Moją prawdziwą pasją jest fotografia przyrody. Zaraziłam się nią podczas podróży do Indii i od tego czasu każdą wolną chwilę spędzam w miejscach, gdzie odnaleźć mogę obiekty do mojej fotografii – dzikie zwierzęta, a szczególnie ptaki.

 

Pomysł na fotografowanie zwierząt domowych zrodził się całkiem naturalnie po pojawieniu się w naszej rodzinie kota Floyda i psa Frana i rozprzestrzenił się na zwierzaki przyjaciół. W ten sposób powstawała moja galeria".

 

ADIT

"Pochodzę z Indii ale od kilku lat mieszkam w Polsce. Moją pasją oprócz fotografii zwierząt - tych dzikich i tych, które dzielą z nami życie, jest fotografia portretowa. Kiedy Anna, z którą spotkałem się na forum fotografii przyrodniczej zaproponowała mi współpracę w Polsce, bez wahania podjąłem wyzwanie".

 

 

Jeżeli podobają Wam się nasze zdjęcia i chcecie nam przedstawić swoich podopiecznych, chętnie umówimy się

na sesję z nimi. Naszym studiem może być Wasz dom czy ogród lub jakieś miejsce w plenerze, tam gdzie zwierzęta dobrze się czują, gdzie zachowywać się będą swobodnie.

Spotkać nas można również na wystawach, na których realizujemy sesje podczas oceny na ringu lub poza ringiem, na terenie wystawy.

Uwielbiamy fotografować zwierzęta w ruchu, dlatego pojawiamy się na wielu zawodach i treningach sportowych w kraju i za granicą, szczególnie na wyścigach i couringach.

Do zobaczenia !

 

 

 

**************************
bottom of page